رینوپلاستی روش نوین جراحی پلاستیک و زیبایی بینی

امروزه یکی از شایع ترین و پرطرفدارترین اعمال جراحی پلاستیک و زیبایی در جهان عمل رینوپلاستی می باشد.رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی در لغت از دو کلمه رینو و پلاستی تشکیل شده است. رینو به معنای بینی و پلاستی به معنای اصلاح یا زیبا کردن است .

آنچه در این مطلب میخوانید

اهمیت انتخاب بهترین متخصص جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی)

جراحی پلاستیک ، خواه به منظور زیبایی یا با هدف بازسازی، نیازمند انتخابهای فراوانی است. نخستین و مهمترین آنها ، انتخاب یک جراح پلاستیک و زیبایی قابل اعتماد و ماهر است . این عمل با توجه به اهمیت و ظرافت بایستی توسط پزشکی انجام گیرد که در بهترین و بالاترین سطح علمی و دارای پشتوانه تجربه کافی باشد.

فواید و مزایای جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی)

عمل جراحی بینی باعث زیباترشدن ظاهر بینی و موزون تر شدن آن با دیگر عناصر صورت می گردد. در جراحی زیبایی بینی که برای بهبود شکل ظاهری بینی انجام میشود، بخشهای خاصی از بینی (استخوان و غضروف) تغییر داده میشوند تا هماهنگی بیشتری با سایر اجزای صورت برقرار گردد.

عمل رینوپلاستی جراحی بینی در اصفهان

اهمیت حفظ عملکرد بینی در جراحی رینوپلاستی

بینی یکی از ارکان اصلی تنفسی هر فردی است بنابراین عمل جراحی زیبایی بینی بایستی با حفظ عملکرد تنفسی همراه میباشد، بدین معنی که نه تنها تنفس فرد پس از جراحی دچار مشکل نمیشود، بلکه در صورت وجود مشکل تنفسی، بهبودی در وضعیت تنفس فرد نیز حاصل میگردد. روشها و تکنیک های ابتدایی جراحی زیبایی بینی که گاهی بدون توجه کافی به اصول علمی و سلامت تنفسی فرد انجام می گرفت، همراه با نتایج نا مطلوب و غیر قابل پیش بینی بود.

دکتر با به کارگیری روش های نوین جراحی زیبایی بینی ، که حاصل از انجام موفقیت آمیز بیش از 5000 عمل جراحی بینی است، اکنون علاوه بر بهبود شکل ظاهری بینی ، افزایش تناسب بینی با سایر اجزای صورت و رفع مشکلات تنفسی فرد از تضعیف ساختار بینی جلوگیری و استحکام بیشتری را برای بینی فراهم می کنند که همراه با رضایت کامل بیماران می باشد. در این روش سعی بر آن است که کمترین آسیب بر بینی وارد شود و از این رو در برداشتن استخوانها و غضروفها بسیار با احتیاط عمل می شود و با تکنیک های خاص بخیه زدن در نقاط کلیدی غضروف ها ، تغییر شکل مطلوب در بینی ایجاد می شود.

برای مطالعه بیشتر بخوانید: همه چیز درباره رینوپلاستی

رینوپلاستی مدرن چگونه انجام می شود؟

در رینوپلاستی مدرن برای دسترسی به بافت ها و ساختار داخلی بینی به جای برش مخاط داخلی، با بلند کردن و جداسازی پوشش پوستی از روی اسکلت بینی تمامی مراحل انجام عمل با دید مستقیم انجام گرفته و عوارض ناشی از اشتباهات ارزیابی در حین عمل کاهش می یابد.علاوه بر این چون مخاط بینی در حین عمل هیچگونه آسیبی نمی بیند ، پس از عمل در داخل بینی چسبندگی ایجاد نمی شود.

در این شیوه نوین جراحی ، دست جراح برای انجام مانورهای تکنیکی در حین عمل باز است و جراحی با نهایت دقت و اطمینان به صورت موفقیت آمیزی انجام می گیرد.زیباسازی بینی و افزایش تناسب آن با سایر اجزای چهره در کنار حفظ استحکام بینی و بهبود وضعیت تنفسی فرد هدف اصلی ما،برای آنهایی است که به دنبال بهترین نتایج در عمل رینوپلاستی هستند.


آدرس : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، نبش خیابان مهرداد شرقی ، ساختمان الهیه ، طبقه سوم
تلفن : 31312141 (031)درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانیدنظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :

جدیدترین مقالات

جدیدترین اخبار و مقالات مربوط به جراحی های زیبایی را در بخش مقالات بخوانید

هر آنچه باید در مورد برداشتن چربی های بوکال بدانیدهر آنچه باید در مورد برداشتن چربی های بوکال بدانید

برداشتن چربی های بوکال یک روش جراحی است که توسط دکتر به منظور کاهش حجم و پختگی صورت، به ویژه در ناحیه پشتی گونه ها، انجام می شود. ...

تاریخ انتشار : 1403-03-24

جراحی پروتزهای صورت؛ مزایا، معایب و جنس پروتزهاجراحی پروتزهای صورت؛ مزایا، معایب و جنس پروتزها

جراحی پروتز صورت یک روش پیشرفته زیبایی است که با هدف بهبود تقارن و حجم بخشیدن به قسمتهای مختلف چهره، به افزایش زیبایی و اعتماد به نفس فرد کمک می کند. ...

تاریخ انتشار : 1403-03-17

لیپوساکشن چیست؛ نحوه انجام، عوارض، مراقبت های قبل و بعدلیپوساکشن چیست؛ نحوه انجام، عوارض، مراقبت های قبل و بعد

لیپوساکشن بدن راهی موثر برای کاهش چربی های محلی و بهبود ظاهر بدن با رویکردهای پیشرفته در جراحی زیبایی است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم. ...

تاریخ انتشار : 1403-03-08